VÄGGPENDYL, Junghans, 1900-talets början.

434433. VÄGGPENDYL, Junghans, 1900-talets början.

Fanerad med valnöt. Svarvad dekor. Höjd ca 83 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Maskstungen. Några dekorelement saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 602