POTPURRIURNA, porslin, Tyskland, 1900-tal.

434424. POTPURRIURNA, porslin, Tyskland, 1900-tal.

Höjd ca 52 cm.
Sitzendorfer porslin.Tvådelad med sockel.

Bruksslitage, smärre nagg, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52 cm.

Antal besök: 549