434415. MATGRUPP, 8 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.
6 stolar "Axet", 1 bord, 110 cm i diameter, med två iläggsskivor á 55 cm samt ett hörnskåp, höjd 176 cm.
Bruksslitage. Stolsben med smärre färgbortfall. Klädsel med smärre fläckar.
Nyckel/nycklar finns.