TAKLAMPA, porslin och mässing.

434396. TAKLAMPA, porslin och mässing.

Diameter ca 67 cm, takhöjd ca 95 cm.
Dekor av porslinsblommor.
8 ljuspunkter.

Bruksslitage, ej funktionstestad, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av porslinsblommor.
8 ljuspunkter.

Antal besök: 1 266