SIMONE DE DARDEL. Olja på pannå.

434385. SIMONE DE DARDEL. Olja på pannå.

Trädgård. Signerad. 33x42 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trädgård. Signerad. 33x42 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 1 961