GUSTAV STENBERG. Olja på duk, signerad.

434331. GUSTAV STENBERG. Olja på duk, signerad.

Vinterdag, Västerlånggatan, Gamla Stan, Stockholm. Ca. 54x45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 676