SALONGSMÖBEL, 4 delar, empirestil, 1900-tal.

434301. SALONGSMÖBEL, 4 delar, empirestil, 1900-tal.

Soffa, längd 135 cm, 2 st fåtöljer, bord med stenskiva, diameter 83 cm, höjd 75 cm.

Slitage, slitet tyg, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 319