TRÄGUBBAR, 3 st, 2 signerade Gunnarsson, 1940/50-tal.

43427. TRÄGUBBAR, 3 st, 2 signerade Gunnarsson, 1940/50-tal.

Höjd ca 10-17 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10-17 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 5 228