KLAFFBORD, 1900-tal.

KLAFFBORD, 1900-tal.
434253. KLAFFBORD, 1900-tal.

Längd 99 cm
Total längd 141 cm
Bredd 52 cm
Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
434253. KLAFFBORD, 1900-tal.

Längd 99 cm
Total längd 141 cm
Bredd 52 cm
Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 367