BORD, ädelträ, 1900-talets andra hälft.

434238. BORD, ädelträ, 1900-talets andra hälft.

Längd 130 cm
Total längd 235 cm
Bredd 90 cm
Höjd 74 cm.

Bruksslitage.
Repor. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130 cm
Total längd 235 cm
Bredd 90 cm
Höjd 74 cm.

Bruksslitage.
Repor. Fläckar.

Antal besök: 523