SILVERFÖREMÅL, 7 delar, 1900-tal, vikt ca 400 gram.

434194. SILVERFÖREMÅL, 7 delar, 1900-tal, vikt ca 400 gram.

6 moccaskedar modell Disa
Kaffesked modell Chippendale
2 supkoppar höjd 3 cm
3 bägare höjd 4,2 respektive 4,5 cm
Pokal höjd 7 cm
Skål diameter 13,3, höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 moccaskedar modell Disa
Kaffesked modell Chippendale
2 supkoppar höjd 3 cm
Pokal höjd 7 cm

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 372