MATBORD, mahogny med intasia, rokokostil, sent 1900-tal.

434170. MATBORD, mahogny med intasia, rokokostil, sent 1900-tal.

Längd 158, bredd 110, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 050