PARTI LJUSSTAKAR i mässing, 12 delar.

434108. PARTI LJUSSTAKAR i mässing, 12 delar.

Ett par, rokoko-stil, höjd 28 cm
Ett par, höjd 14 cm, stämplade
Ett par med genombruten design, höjd 17 cm
Ett par nattljusstakar, höjd 6 cm
Ett par, höjd 5,5 cm
Nattljusstake, höj- sänkbar, höjd 15 cm
Sju-armad ljusstake, höjd 26 cm, bredd 28 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett par, höjd 5,5 cm

Bruksskick.

Antal besök: 671