KOPPARHINK, 1800/1900-tal.

KOPPARHINK, 1800/1900-tal.
4340981. KOPPARHINK, 1800/1900-tal.

Höjd ca 27 cm, bredd ca 30 cm.

Bruksslitage, vickar pga rundad botten, bucklor, märken, putsrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 182