PARTI porslin, 2 delar, lockurna och vas, Delft, Holland.

434052. PARTI porslin, 2 delar, lockurna och vas, Delft, Holland.

Vas samt lockurna med tryckt dekor i blått av ymnighetshorn, druvklasar och blommor
Vas, höjd 23 cm
Lockurna höjd 31 cm
Stämplade Delft och signerade G.G.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 23 cm
Lockurna höjd 31 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 019