MATGRUPP MED VÄGGVITRINSKÅP, grönbetsad, 1970-tal.

434018. MATGRUPP MED VÄGGVITRINSKÅP, grönbetsad, 1970-tal.

Bord, 4 karmstolar, väggskåp samt en iläggsskiva.
Bordets diameter 90, höjd 72 cm samt skivans bredd 35 cm.
Skåpets längd 81, bredd 25, höjd 49 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 569