SAMLING SMYCKEN, silver, 1900-tal.

434014. SAMLING SMYCKEN, silver, 1900-tal.

Två silverhalsband, två silverarmband, två silverhängen samt ett par silver örhängen med stenar.
Total vikt 72 gram.
längder 20cm,42,43 samt 20.
Hängsmycke mellan 20-30mm.

Ålders- samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 72 gram.
längder 20cm,42,43 samt 20.
Hängsmycke mellan 20-30mm.

Ålders- samt bruksslitage.

Antal besök: 497