CLASSE CAMPBELL. TAVLA, olja duk, signerad och daterad Classe nov 1956, Zigenerska.

434008. CLASSE CAMPBELL. TAVLA, olja duk, signerad och daterad Classe nov 1956, Zigenerska.

Classe Campbell (1910-1987).
Bildmått 42 x 25 cm.
Rammått 56 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Classe Campbell (1910-1987).
Bildmått 42 x 25 cm.
Rammått 56 x 39 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 086