GRÄDDKANNA, silver, William Lyon (Leijon), Göteborg, 1839. Vikt 150 gram.

43400. GRÄDDKANNA, silver, William Lyon (Leijon), Göteborg, 1839. Vikt 150 gram.

Dekor av knäckar och akantusblad. Höjd 15 cm.

Bucklor samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor samt mindre skador.

Antal besök: 1 017