YNGVE STÉEN. Göteborgsmotiv, olja på pannå, sign.

433999. YNGVE STÉEN. Göteborgsmotiv, olja på pannå, sign.

26,5x35 cm.

Pannån något slagen.

Yngve Stéen (1932–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

26,5x35 cm.

Pannån något slagen.

Yngve Stéen (1932–2009)

Antal besök: 4 453