Mil 038364.
Besiktigad 2015-10-24 Godkänd vid kontrollbesiktning.
Nästa ordinarie inställelseperiod 2016-09-01-2017-01-31.
Miljökontrollvärden CO 0,0, HC 000
CO 2500 0,0, LAMBDA 1,00.
Bromsvärden vänster fram 3,7, Höger fram 3,7.
Vänster bak 2,7, höger bak 2,7.
Större service är genomförd 2015-11-25 för 21 583 Kronor.
Bilmanualer medföljer i läderhandväska.
OBS! Köparprovision på 12,5%.
Visning torsdag 26/5, kl 13:00 - 17:00.
Förardörren, handtag, skada, fotograferad.
Passagerardörr fram, lackskada,utbytbar del enligt verkstad, fotograferad.
Front, smärre intryckt galler/skärm strax under kofångare. fotograferad.
Däcktrycksindikator (Tire pressure) lyser, 1 eller 4 sensorer kan vara fel.
Smärre lackskador efter bruksslitage.
Mil 038364.
CO 2500 0,0, LAMBDA 1,00.
OBS! Köparprovision på 12,5%.