SPEGEL, 1900-tal.

SPEGEL, 1900-tal.
433869. SPEGEL, 1900-tal.

Ram av koppar, upphängning av läder.
Diameter 38,5 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
433869. SPEGEL, 1900-tal.

Diameter 38,5 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Antal besök: 820