SNURRFÅTÖLJER, ett par, "Contourett Roto", Alf Svensson, Dux, 1960-tal.

433836. SNURRFÅTÖLJER, ett par, "Contourett Roto", Alf Svensson, Dux, 1960-tal.

Fast stoppad tygklädsel. På benställning av lättmetall.
Sitthöjd ca 37 cm.
Rygghöjd 95 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 37 cm.
Rygghöjd 95 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 8 364