SKRIVBORD, jugendstil, 1900-tal.

4337904. SKRIVBORD, jugendstil, 1900-tal.

Med två skåp och låda. höjd 125 cm, längd 95 cm, djup 59 cm.

Slitage, märken, färgbortfall och repor. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 568