433767. MATSERVIS, 73delar, "Marianne", Sigvard Bernadotte, Fyrklövern, 2000.
Begränsad millenniumservis, "Marianne", stämplad: Christineholm, Sigvard Bernadotte, 2000.
12st Tallrikar
12st Djupa tallrikar
12st Assietter.
12st Desserttallrikar
6st Tekopp & Fat
12st Kaffekopp & Fat
Såskanna
2st Uppläggningsfat
Mjölkkanna
Sockerskål
2st Delar till kakfat
Stor skål.
Smärre bruksslitage.
Kakfat defekt, överdel och stången saknas.