BORDSUR, marmor, 1900-tal.

BORDSUR, marmor, 1900-tal.
4337563. BORDSUR, marmor, 1900-tal.

Höjd 32 cm.

Baklock saknas, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Baklock saknas, nagg.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
H11
Antal besök: 202