HÖRNVITRINSKÅP, mahogny med bronser, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

433749. HÖRNVITRINSKÅP, mahogny med bronser, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Längd 75, bredd 56, höjd 142 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 659