GUSTAF SVENSSON. "Motiv över sjön Solgen". Olja på duk, signerad och daterad 1950.

433746. GUSTAF SVENSSON. "Motiv över sjön Solgen". Olja på duk, signerad och daterad 1950.

37 x 54 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 54 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 885