SYBORD, 1900-talets mitt.

SYBORD, 1900-talets mitt.
43366. SYBORD, 1900-talets mitt.

Teak. Sykorg av flätad rotting. Längd 63, bredd 60, höjd 52 cm. Total längd 120 cm.

Slitage, tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, tejprester.

Antal besök: 894