AXEL NILSSON. Porträtt, teckning, signerad och daterad 1928.

433543. AXEL NILSSON. Porträtt, teckning, signerad och daterad 1928.

Bildyta 25 x 17 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Nilsson (1889–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 25 x 17 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Nilsson (1889–1980)

Antal besök: 833