ERIK RUNDQVIST. Häst och vagn med vedlass. Skulptur, trä, signerad ER.

433518. ERIK RUNDQVIST. Häst och vagn med vedlass. Skulptur, trä, signerad ER.

Längd 63, bredd 16,5 höjd 29,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 3 050