YTTERFODER, majolika, Rörstrand, sekelskiftet 1800/1900.

433483. YTTERFODER, majolika, Rörstrand, sekelskiftet 1800/1900.

Diameter 23, höjd 20 cm.

Invändiga krackeleringar samt glasslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23, höjd 20 cm.

Antal besök: 860