LOUIS-ALEXANDRE BOTTÉE. skulptur föreställande Amour, brons, signerad, gjutarstämpel Susse frères Paris.

433457. LOUIS-ALEXANDRE BOTTÉE. skulptur föreställande Amour, brons, signerad, gjutarstämpel Susse frères Paris.

Höjd inkl. sockel ca 61 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel ca 61 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 379