BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). Flicka med hund.

433455. BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). Flicka med hund.

Olja på duk, signerad, tillbaka med en bekräftelse av konstnärens äkthet från änkan Werk-Nr.: 106, 110 cm x cm.

lite färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

lite färgbortfall.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 829