VINGLAS, 5 st, "Slottet", Reijmyre, ett glas signerat samt daterat 1988.

433437. VINGLAS, 5 st, "Slottet", Reijmyre, ett glas signerat samt daterat 1988.

Endast ett glas signerat och daterat.
Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage, ett glas med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 cm.

Antal besök: 3 603