MATSALSBORD, tidigt 1900-tal.

MATSALSBORD, tidigt 1900-tal.
433394. MATSALSBORD, tidigt 1900-tal.

Diameter ca 125 cm höjd ca 74 cm.
3 st ilägg á 47,5 cm.

Slitage, renoverad, märken, smärre stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st ilägg á 47,5 cm.

Antal besök: 650