DRYCKESSTOP, tenn, Tage Göthlin, Tesi AB, Göteborg, 1900-tal.

433376. DRYCKESSTOP, tenn, Tage Göthlin, Tesi AB, Göteborg, 1900-tal.

Stop med dekor av blommor och bladverk, från Tenn och Silver AB, höjd 19,5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 802