SKÅL, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad.

433365. SKÅL, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad.

Signerad Kosta Boda Atelier 935006/500 B. Vallien.
Höjd ca 13,5.

Brukslitage, repor under fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13,5.

Brukslitage, repor under fot.

Antal besök: 1 074