PARTI BIJOUTERIER, ett 30-tal.

433359. PARTI BIJOUTERIER, ett 30-tal.

Nio armbandsur; Luxus,Nostalgia, Elfax, Dimpax, 2 Quatrz-ur, Q&Q, Vogue, Dimpax
Armband, 2 halsband Dyrberg Kern, Danmark, , pins, snusdosa, börs med inläggningar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 821