TVÄTTSET, 5 delar, porslin, "Halda", Rörstrand.

433317. TVÄTTSET, 5 delar, porslin, "Halda", Rörstrand.

Bestående av tvålkopp, potta, tvättfat, kanna, vas, höjd ca 5 - 31 cm, tvättfatets diameter 39 cm.

Slitage, krackeleringar, nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 719