HYLLA med låda, delvis märkt String, 1900-tal.

433293. HYLLA med låda, delvis märkt String, 1900-tal.

1 par gavlar, höjd ca 26,5 cm.
1 låda, omärkt, längd 39, bredd 30 cm.
1 hyllplan, längd 39 bredd 20 cm.

Slitage, fanerskador, märken. Gummiklädsel på gavlar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 878