TORE KURLBERG. "Skärhamn", olja på duk, signerad och daterad 75.

433283. TORE KURLBERG. "Skärhamn", olja på duk, signerad och daterad 75.

56 x 72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 72 cm.

Antal besök: 2 412