Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
TORE KURLBERG. "Skärhamn", olja på duk, signerad och daterad 75.
433283. TORE KURLBERG. "Skärhamn", olja på duk, signerad och daterad 75.
56 x 72 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
56 x 72 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 233