Spelbord, från 1900-talet.

Spelbord, från 1900-talet.
4332734. Spelbord, från 1900-talet.

Övre kuvert i fin träinsats. Inkluderar kuvert för att spela schack och en omgång roulette
74x92x92 cm.

Små repor och tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

74x92x92 cm.

Antal besök: 403