KARMSTOLAR, 1 par, AB Axel Beckmans möbelfabrik, Norrköping, tidigt 1900-tal.

433244. KARMSTOLAR, 1 par, AB Axel Beckmans möbelfabrik, Norrköping, tidigt 1900-tal.

Mahogny. Fast stoppad rygg och sits. Märkta med brännstämpel.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 277