BÄGARE, silver, Pehr Wilhelm Hanngren, Falun, 1814.

433239. BÄGARE, silver, Pehr Wilhelm Hanngren, Falun, 1814.

Höjd ca 8 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Antal besök: 552