TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, Bolinders, Stockholm,1900-tal.

433071. TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, Bolinders, Stockholm,1900-tal.

No 15.
Diameter ca 24,5, höjd 28 cm.

Slitage, en urna med avslag vid mynning, rostanlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

No 15.
Diameter ca 24,5, höjd 28 cm.

Antal besök: 996