BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). Abstrakt komposition.

433037. BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). Abstrakt komposition.

Olja på duk, signerad, tillbaka med en bekräftelse av konstverkets äkthet, Werk-NR.: 134 av konstnärens änka, 101 cm x 80 cm änkan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 576