TABURETTER 1 par, gustaviansk stil, etikettmärkta Snille och smak samt brännmärkta H, 1900-tal.

433030. TABURETTER 1 par, gustaviansk stil, etikettmärkta Snille och smak samt brännmärkta H, 1900-tal.

Grågrön ton, lösa sitsar.
Längd 42 cm.
Stomme höjd ca 37 cm.

Sittsar olika, en med synlig brännmärkning och etikett samt något högre. Olika klädslar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grågrön ton, lösa sitsar.
Längd 42 cm.
Stomme höjd ca 37 cm.

Antal besök: 1 430