Hjultrissor fram.
Höjd ca 114 cm
Längd ca 193 cm
Sitthöjd 44 cm
Djup ca 70 cm.
Brukslitage, ålderslitage, senare klädsel, förekommer märken/repor.
Hjultrissor fram.
Höjd ca 114 cm
Längd ca 193 cm
Sitthöjd 44 cm
Djup ca 70 cm.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Rönningevägen 4A
824 34 Hudiksvall
Sverige