SOFFA, Mahogny, 1800-tal.

SOFFA, Mahogny, 1800-tal.
4329904. SOFFA, Mahogny, 1800-tal.

Hjultrissor fram.
Höjd ca 114 cm
Längd ca 193 cm
Sitthöjd 44 cm
Djup ca 70 cm.

Brukslitage, ålderslitage, senare klädsel, förekommer märken/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjultrissor fram.
Höjd ca 114 cm
Längd ca 193 cm
Sitthöjd 44 cm
Djup ca 70 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rönningevägen 4A
824 34 Hudiksvall
Sverige

Placering
A2
Antal besök: 169