SKULPTURER, 4 st samt VAS, glas, Sea, Kosta Boda.

432933. SKULPTURER, 4 st samt VAS, glas, Sea, Kosta Boda.

Vas höjd 14 cm.
Skulptur med katt Sea glasbruk signerad RSP/MS höjd 15 cm.
2 skulpturer Kosta Boda höjd ca 19,5 cm.
Torso Renate Stock Sea glasbruk höjd 23,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas höjd 14 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 370