Vas höjd 14 cm.
Skulptur med katt Sea glasbruk signerad RSP/MS höjd 15 cm.
2 skulpturer Kosta Boda höjd ca 19,5 cm.
Torso Renate Stock Sea glasbruk höjd 23,5 cm.
Obetydligt slitage.
Vas höjd 14 cm.
Obetydligt slitage.